Pakt Srebrego Pióra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bela

Go down

Bela  Empty Bela

Pisanie by Bela Nie Wrz 20, 2015 9:31 pm

[Moja własna adaptacja Beli z Supernatural. Niektóre fakty są dodane, inne odjęte, ot dla urozmaicenia postaci :3].


Imię: Bela, a przynajmniej tak się przedstawia. Czasem używa jeszcze nazwiska którym posługiwała się na ziemi - Talbot.


Rasa:  Demon.


Ranga:  Kusiciel.


Wygląd :  [Zdjęcia już wkrótce, jak tylko przysiądę i narysuję]. 
Fizycznie wygląda na 24 lata, zaś w rzeczywistości jest niewiele starsza.  Nie jest zbyt wysoka (ok.1,7m) , lecz koturny oraz pewność siebie dodają jej wyższości. Ma lekko kręcone, jasnobrązowe włosy sięgające za ramiona oraz czerwone, patrzące zazwyczaj z pogardą oczy.
Skrzydła nie są zbytnio duże (jak i ona sama) oraz są koloru czarnego, identycznie jak jej ogon, który jest zakończony puchatą kitką.
Kiedy nie jest aktualnie w żadnym przebraniu, ubrana jest w jeansy, skórzaną kurtę oraz buty na koturnie.


Charakter:  Na zewnątrz zimna i cyniczna, w środku zaś rozbita na tysiące kawałków. Zawsze na jej twarzy gości maska z ironicznym uśmiechem, która nie pozwala zobaczyć jej prawdziwego oblicza. Uważa że najważniejsze w życiu są interesy, a przyjaźń i miłość to tylko dodatek. Egoistka. Potrafi zrobić wszystko dla zdobycia informacji których potrzebuje, zazwyczaj okręcając sobie potrzebne jej osoby wokół palca.
Otwarcie gardzi ludźmi, co wynika z tego że najzwyczajniej zazdrości im życia (oczywiście nigdy za nic w świecie się do tego nie przyzna). Nie pała do aniołów sympatią. Wynika to z konfliktów rasowych, ale i również z tego że chowa do nich coś w rodzaju urazy, za to że nie otrzymała pomocy której tak bardzo kiedyś potrzebowała.


Historia:  Jej ziemskie życie nie było usłane różami. Urodziła się w bogatej rodzinie, w której jednak brakowało jednej ważnej rzeczy – miłości. Od dziecka towarzyszyły jej siniaki, krzyki i płacz. Nigdy nie zaznała od matki ani krztyny miłości, o ojcu nie wspominając. Jako mała dziewczynka często się modliła, szczególnie do anioła stróża, jednak gdy nie było poprawy, przestała. Uznała że anioły mają ważniejsze rzeczy niż prośby zwykłej, małej dziewczynki.
Jej życie zmieniło się kilka dni po jej 14 urodzinach. Na placu zabaw na którym często przesiadywała po szkole by nie wracać do domu, została zaczepiona przez specyficzną dziewczynkę. Po raz pierwszy w życiu ktoś zaoferował jej coś czego tak bardzo potrzebowała – pomoc. Zgodziła się, nawet gdy usłyszała że zostanie jej tylko 10 lat szczęśliwego życia. Słowo szczęśliwe przechyliło szalę na korzyść demona.
Następnego dnia jej rodzice już nie żyli, a ona jako że była ich jedyną córką, przejęła cały majątek.
Nie zabawiła długo w sierocińcu Była zaradna więc świetnie dawała sobie radę, inwestując pieniądze ze spadku. Szybko też wniknęła w ten cały magiczny świat, dowiadując się że tak naprawdę zgadzając się na pomoc demona zesłała na siebie pewną śmierć. Zaczęła jeździć po świecie, zajmując się zdobywaniem oraz sprzedażą czarno magicznych  przedmiotów oraz przeprowadzaniem seansów spirytystycznych dla bogatych ludzi, jednocześnie starając się znaleźć sposób na zerwanie paktu. Niestety nie dała rady. Równo po 10 latach piekielne ogary przyszły i zabrały jej duszę do piekła.
Nie była na torturach długo, jednak dalej jest to rzecz której nie może wymazać z pamięci. Ze względu na słabą psychikę złamała się dosyć szybko i została demonem. Od tego czasu zajmuje się kuszeniem ludzi i magazynowaniem wszelakiego rodzaju informacji. Jest w stanie zrobić wszystko by interes się kręcił, nawet posunięcia się do nieczystej gry…


Ciekawostki:  [co jakiś czas, wraz z rozwojem postaci, mogą być dopisywane nowe] :
* Posiada piekielnego kota o imieniu Akan (z hebrajskiego: Pokusa), który działa u niej na zasadzie piekielnego ogara. Zazwyczaj przed śmiertelnikami przybiera postać zwykłego kota Syjamskiego.
* Ma wszelakiego rodzaju blizny na całym ciele, które są „pamiątkami” z poprzedniego życia. Wpada we wściekłość gdy ktoś o nie pyta.
* Zawsze ma przy sobie broń, nóż, talizmany,  karty do tarota oraz paczkę papierosów. Wszystko trzyma poręcznie w kieszeniach kurtki
*Na karku ma wytatuowane trzy ptaki. Każdy z nich symbolizuje jeden etap w jej życiu – pisklę dopiero próbujące wznieść się w powietrze to dzieciństwo, lecący ku niebu ptak życie na ziemi i spadający w dół przestrzelonym skrzydłem życie jako demon.
*Jej oczy są czerwone nie bez powodu. Takie same miał demon któremu zaprzedała duszę
*Tak naprawdę ma na imię Abigail (z hebrajskiego: „radość ojca”), ale z wiadomych przyczyn nienawidzi swojego imienia, dlatego też posługuje się fałszywym – Bela (tak samo nazywało się miasto niedaleko Sodomy i Gomory)


Hobby:   Wszelakie gry hazardowe, handel oraz… gra w teatrze. Uwielbia wchodzić w różne role, dlatego tyle radości sprawiają jej te wszystkie przebrania.


Fobia:  Psy (zbytnio kojarzą jej się z torturami w piekle, widok chociażby najmniejszego ją paraliżuje). Niekomfortowo czuje się również gdy ktoś zanadto  wymachuję rękami, oraz krzyczy w jej obecności. Wszystko to ma związek z nieciekawym dzieciństwem.  


Sekret:  Przeszłość.


Największa obawa:  Powrót na tortury do piekła. Najchętniej wymazałaby ten cały ból ze swojego umysłu gdyby mogła.

Motto:„We are all going to hell. Might as well, enjoy the ride”.
Bela
Bela
Kusiciel

Liczba postów : 1
Join date : 19/09/2015

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach