Pakt Srebrego Pióra
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Opis gry

Go down

Opis gry Empty Opis gry

Pisanie by Jasność i Mrok Sro Wrz 16, 2015 12:07 am

Mniej więcej w czasie ziemskich Wojen Światowych trwała Wielka Wojna między aniołami i demonami. Podejrzewano, że właśnie wtedy nastąpi koniec świata, że obie potężne rasy zmiotą siebie nawzajem, ponieważ walka była naprawdę wyrównana. Jednakże Lucyfer i Michał w końcu zaprzestali walk, podpisując pakt nazwany Paktem Srebrnego Pióra. Po czym obaj przywódcy dosłownie zapadli się pod ziemię. Nikt nie wie, gdzie przepadli, istnieją teorię, że wykończyli się wzajemnie albo że spędzają wakacje na Hawajach, siedząc sobie razem na plaży i popijając drinki z palemką. Wydawać by się mogło, że nastał spokój. Istoty duchowe wróciły do swoich królestw, by lizać rany, liczyć straty i odpocząć od ciągłego strachu o własne życie. Niemniej...
Nie wiadomo skąd i nie wiadomo dokładnie kiedy. Pierwszym sygnałem były znikające dusze. Na początku niewiele, z czasem zbyt dużo, by mówić o błędzie statystycznym. Przyczyną byli Kosiarze. Nagle po prostu pojawili się na tym świecie, by zabierać ludziom dusze. I jednocześnie ingerować w sprawy anielskie i demoniczne.
Czy na mocy Paktu Anioły i Demony będą w stanie połączyć siły, by walczyć przeciw nowym przeciwnikom?
Czy może Kosiarze dołączą do jednej ze stron i wojna rozpęta się na nowo?
Kto znów przejmie władzę w Niebie i Piekle?
I wreszcie, jaką rolę w tym przedstawieniu zagrają Ludzie, którzy dzięki internetowi mają coraz większą wiedzę o istotach duchownych i z rekwizytów staną się aktorami?
Jasność i Mrok
Jasność i Mrok
Admin

Liczba postów : 15
Join date : 11/09/2015

https://paktsrebrnegopiora.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach